Apie mus

Komanda

Asociacija Druskininkų stalo žaidimų klubas „Board Punks“ yra nevyriausybinė, ne pelno siekianti jaunimo organizacija, veikianti savanoriškais pagrindais ir turinti paramos gavėjo statusą.

Stalo žaidimai – viena iš geriausių mokymosi formų, ji įtraukianti ir smagi, sukurianti draugišką, žaismingą, tačiau kartu ir konkurencingą aplinką, kurioje sprendžiamos iškilusios problemos, mokomasi iš klaidų, o žaidimo elementai tampa metaforomis ir analogijomis, padedančiomis susieti ir įsisavinti turinį. Žaidimas taip pat yra ir žmogaus aktyvumo išraiška, kuri išlaisvina kūrybiškumą, energiją ir jėgą.

Druskininkų stalo žaidimų klubo „Board Punks“ ištakos – 2016 m., tačiau klubo gimtadienis – 2017 gegužės 13 d., kuomet surengtas pirmasis stalo žaidimų konventas PineCon 2017.

Klubas organizuoja stalo, vaidmenų žaidimų vakarus, turnyrus, žaidimų naktis ir kitus renginius, veiklas, projektus. Įprastai renkamės trečiadieniais ir penktadieniais, nuo 19 val. Druskininkų jaunimo užimtumo centre Veisiejų g. 17, konferencijų salėje III a. Norėdamas prisijungti, būtinai parašyk [email protected] ar FB žinutę, kadangi žaidimus ir veiklas dažniausiai planuojam iš anksto.

2017 m. kartu su Druskininkų JUC įgyvendintas neformaliojo vaikų švietimo projektas „Žaidimų pandemija” – jo metu organizuoti stalo žaidimų užsiėmimai Lietuvos jaunimo centruose, mokyklose, vaikų namuose, aplankytos kitos stalo žaidimų bendruomenės, surengti mokymai, susitikimai, įvairios kūrybinės dirbtuvės (plačiau – http://www.juc.lt/zaidimu-pandemija-nesa-zaidimu-virusa-ir-inovatyvius-neformalaus-vaiku-svietimo-metodus-per-lietuva)

2018 m. kovo 3 d. surengtas antrasis stalo žaidimų konventas PineCon 2018.

2018 m. balandžio 25 d. įkuriama Asociacija Druskininkų stalo žaidimų klubas.

2019 m. kovo 3 d. organizuojamas trečiasis PineCon 2019.