Parama

Asociacija Druskininkų stalo žaidimų klubas „Board Punks“ yra nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, veikianti savanoriškais pagrindais.

Kitaip sakant, darome viską iš širdies, puoselėjame stalo žaidimų kultūrą ir tikime jų neįkainojama verte tiek puoselėjant bendravimą ir gyvą santykį tarp žmonių, tiek neformaliame ugdyme, tiek švietime.

Kiekvienais metais rengiame unikalų Lietuvoje stalo žaidimų festivalį „PineCon“, kiekvieną savaitę organizuojame klubo žaidimų vakarus, taip pat rengiame turnyrus, žaidimų pristatymus, žaidimų naktis, vaidmenų žaidimų sesijas, skatiname savanorystę ir dovanojame daug neišdildomų akimirkų stalo žaidimų pasaulyje.

Ir taip, mums labai svarbi jūsų parama! Kad nuveiktumėme daugiau ir renginiai būtų dar kokybiškesni. Planų ir idėjų mes turime labai daug. Be to, stalo žaidimai tikrai nėra pigus dalykas. Ir šis puslapis kainuoja. Ir domenas. Ir taip toliau, ir taip toliau, bet neišsiplėskime…

Klubas gyvuoja savanoriškais pagrindais. Savanoriškais pagrindais ir renginius organizuojame, puoselėjame stalo žaidimų kultūrą bei gyvą ir turiningą bendravimą. 
Kad išlaikytume renginių kokybę ir nuveiktume dar daugiau, mums labai reikalinga jūsų parama.

Tai kaip gi KAIP MUS PAREMTI, klausi tu, įtikėjęs stalo žaidimų puikumu?

Bene paprasčiausias būdas mus paremti – vienkartinė arba mėnesinė parama „Contribee“ platformoje. Tiesiog nueikite į mūsų „Contribee“ paskyrą ir išsirinkite norimą sumą.

Taip pat galite skirti mums 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Instrukcijos, kaip tai padaryti, žemiau:

Kaip skirti savo 1,2 procentus Board Punks’ams? – instrukcija


➡️ KAIP TAI PADARYTI?

Tai labai paprasta!

 1. Prisijunkite prie Valsybinės mokesčių inspekcijos (VMI) Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS).
 2. Skyriaus DEKLARAVIMAS kairėje pusėje spauskite Pildyti formą.
 3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“ iš „Dažniausiai pildomų formų“.
 4.  Spauskite mėlyną gaublį ties „Forma elektroniniam pildymui” ir atsidarys Pildymo vedlys.
 • Pridėkite naują įrašą ir suraskite mūsų asociaciją pagal kodą 304834945 arba pavadinimą „Asociacija Druskininkų stalo žaidimų klubas“
 • Laukelyje „Mokesčio dalies paskirtis“ parašykite „Parama klubo veiklai“
 • Pasirinkite metus, iki kada norite skirti paramą.
 • Pasirinkite kokią mokesčio dalį skiriate (iki 1,2 procento)
 • Suformuokite prašymą.

Kiti paramos būdai:

 • Pats paprasčiausias būdas yra paremti mus morališkai, kas irgi yra svarbu. Sek mus Facebooke, Instagrame, Twitteryje – dalinkis įrašais, skleisk žinią! Tai mums labai reikalinga.
 • Esame paramos gavėjo statusą turinti organizacija, galite pervesti norimą pinigų sumą toliau nurodytais rekvizitais. Nepamirškite „mokėjimo paskirtyje“ aiškiai nurodyti, kad tai yra parama. Kilus klausimams, rašykite [email protected]

Asociacija Druskininkų stalo žaidimų klubas
Įmonės kodas 304834945
Banko sąskaita LT767300010155043294