Paskelbta registracija į PineCon 2020 RPG žaidimus

RPG namelis

„RPG namelis“ kovo 14 d. vyksiančiame ketvirtajame stalo žaidimų festivalyje „PineCon 2020“ meistraus net 6 vaidmenų žaidimus – tris dieninėje sesijoje (13-16 val.) ir tris vakarinėje (19-? val).

RPG (role-playing-games, arba lietuviškai – vaidmenų žaidimai) – tai stalo žaidimų rūšis, kurioje nenaudojama žaidimo lenta ar kortos, o viskas vyksta žaidėjų fantazijoje, ir visi dalyviai kartu kuria bendrą istoriją.

Žaidimai paskelbti, tad kviečiame visus norinčius į juos registruotis čia: http://bit.ly/PineCon2020RPGRegistracija

Jei norite matyti visus žaidimų aprašymus vienoje vietoje, tai galite padaryti čia: http://bit.ly/PineCon2020RPG

Atnaujinimas (2020-03-01):

Esant milžiniškam susidomėjimui PineCon 2020 RPG sesijomis – papildomas ketvirtas antrosios sesijos žaidimas, pateikiamas vieno lietuviškosios RPG scenos grandų.

Baltojo Medžio Vaisius

Žaidimo Meistras: Shizzar (Andrius)
Žaidimo sistema: Call of Cthulhu

Provansas, 999-tieji mūsų Viešpaties metai.
Brolis Žilis, garsus velnių ir raganų medžiotojas, išvyko iš Arlio į Avinjoną, nešinas keliais svarbiais laiškais. Bet kelionės tikslo vienuolis nepasiekė. Avinjono vyskupas sunerimęs siunčia penkis savo geriausius vyrus, kad surastų dingusį vienuolį.
Ar gali būti, kad brolis Žilis papuolė į eretikų nagus? O gal jį sudraskė laukiniai žvėrys? Ir net jei pavyks vienuolį surasti gyvą, ar penkių mūsų didvyrių tamsi praeitis netaps brolio Žilio mirties priežastimi?

Call of Cthulhu

Lauksime Jūsų PineCon’e! 🌲🎲🌲