„PineCon“ ir Druskininkų stalo žaidimų bendruomenė pristatyta žaidimų festivalyje „GAME WAVE“ Jūrmaloje

Game Wave žaidimų industrijos festivalis

Rugsėjo 23-26 d. Jūrmaloje vykusiame žaidimų industrijos festivalyje „GAME WAVE“ dalyvavo ir Druskininkų stalo žaidimų klubo „Board Punks“ prezidentas Juozas Kazlauskas. Festivalis apėmė įvairiausius žaidimų pasaulio aspektus: vyko konferencija video, stalo, virtualios realybės žaidimų temomis, žaidimų kūrimo dirbtuvės (Game Jam), B2B susitikimai ir kitos veiklos.

Šeštadienis festivalyje buvo dedikuotas stalo žaidimams. Žaidimų industrijos profesionalai pristatė pranešimus apie žaidimo kūrimo procesą nuo idėjos iki jo išleidimo, pasakojo, kaip pristatyti savo žaidimų prototipus leidėjams, diskutavo apie situaciją stalo žaidimų industrijoje. Festivalyje ir vyko stalo žaidimų kūrimo praktinis seminaras, o ekspozicijoje galima buvo išbandyti naujausius „Brain Games“ žaidimus, lietuvių sukurtą istorijos kūrimo žaidimą „Wild West Circus“.

Juozas Kazlauskas savo pranešime pristatė „PineCon“ stalo žaidimų festivalį ir kalbėjo apie tai, kokią reikšmę stalo žaidimų kultūrai turi lokalios stalo žaidimų bendruomenės, kartu pateikdamas Druskininkų stalo žaidimų bendruomenės modelį kaip gerosios patirties pavyzdį.

GAME WAVE festivalis skirtas žaidimų kūrėjams, investuotojams, su žaidimų industrija susijusiomis kompanijoms, studentams, dizaineriams ir visiems, kurie nori sužinoti daugiau apie žaidimus.