PineCon 2022 – stalo žaidimų festivalis

PineCon 2022
PineCon 2022

Žymėkis datą – jau 6-asis stalo žaidimų festivalis „PineCon 2022“ išsiridena Druskininkuose, rugpjūčio 27-28 d., Druskininkų jaunimo užimtumo centre (JUC), Veisiejų g. 17.
Jūsų laukia dvi dienos su stalo ir vaidmenų žaidimais!

Festivalis nemokamas (išskyrus kai kuriuos mokamus turnyrus), taip pat bus galima palikti norimos sumos auką ir dalyvauti „PineCon“ loterijoje su rėmėjų prizais.
Konvento organizatorius – Druskininkų stalo žaidimų klubas „Board Punks“

PRELIMINARI PROGRAMA

Šeštadienis, rugpjūčio 27 d.

10.00 Durys;
10.30-11.00 „Rock/Paper/Scissors“ čempionatas (registracija vietoje nuo 10 val.);
11.00 „Catan“ 2022 m. Lietuvos čempionato kvalifikacinių žaidimų startas – išankstinė registracija (BRAIN GAMES);
11.00-12.00 „KLASK“ turnyras – registracija vietoje nuo 10 val. (BRAIN GAMES);
14.00-18.00 „Žaidimo meistrų“ LARPG žaidimas
(išankstinė registracija bus paskelbta);
18.00 PineCon pasikalbėjimai;
19.00 Stalo žaidimų protmūšis (registracija vietoje);
20.30 PineCon loterijos nugalėtojų paskelbimas;
21.00 RPG vaidmenų žaidimų sesijos (išankstinė registracija bus paskelbta);
BLOODCLOCK TOWER socialinio-dedukcinio žaidimo sesija (registracija nereikalinga);
22.00 Žaidimų naktis.
Taip pat dienos metu:
TERRA PUBLICA stalo žaidimų prototipų testavimas – konkurso paraiška;
Klubo „PROTOTIPAS“ stalo žaidimų prototipai;
Stalo žaidimo „Marijampolė“ pristatymas;
Stalo žaidimo „CHEESY HEIST“ pristatymas (DEME GAMES);
„RIKIO“ TCG turnyrai – POKEMON, DIGIMON, FLESH and BLOOD ir žaidimai (laikas bus patikslintas);
„MANOHOBIS.COM“ stalo žaidimai ir „Summoner Wars“ turnyras;
„VIENARAGIS“ stalo žaidimai.

Sekmadienis, rugpjūčio 28 d.

10.00 „Carcassonne“ 2022 m. Lietuvos čempionato startas – išankstinė registracija (BRAIN GAMES)
10.00 „Catan“ čempionato pusfinalis
13.00 „Catan“ čempionato finalas
Taip pat: „Rikio“ TCG turnyras (laikas bus patikslintas).

Kaip mus surasti?

Konventas vyks Druskininkų jaunimo užimtumo centre (JUC) (Veisiejų g. 17, Druskininkai).
Atvažiavus į Druskininkus nuo Vilniaus, sankryžoje prie „Circle K“ pasukti į dešinę, už 100 metrų – vėl pasukti į dešinę. Vietoje yra didelis parkingas. Įėjimas – šalia krepšinio aikštelės, pro duris, virš kurių užrašyta „Druskininkų jaunimo užimtumo centras“ – eiti tiesiai į I a. Didžiąją renginių salę.

Daugiau apie „PineCon 2022“ veiklas:


Lietuvos „Catan“ ir „Carcassonne“ čempionatai

„Brain Games“ nacionaliniai „Catan“ ir „Carcassonne“ čempionatai sugrįžta! Dalyvauk ir laimėk ne tik įspūdingus prizus, bet ir teisę atstovauti Lietuvai 2022 m. Pasaulio čempionatuose Maltoje ir Vokietijoje.


TERRA PUBLICA stalo žaidimų prototipų konkurso „DUST OFF“ finalas

TERRA PUBLICA prototipų konkursas DUST OFF
,,Dust off“ | Neleiskite dulkėti geriausioms idėjoms!

Konvento metu bus galima išbandyti 5 geriausius konkurso prototipus ir išrinkti geriausią.

Anketos priimamos iki 2022 m. rugpjūčio 17 dienos, 17 val.


„Rikio“ TCG žaidimai ir turnyrai

„Rikio“ komanda atvyksta į PineCon’ą – šeštadienį ir sekmadienį „Rikio“ TCG corner’yje ne tik galėsite išmokti populiariuosius kortų žaidimus „Pokemon TCG“, „Flesh and Blood“, „Digimon Card Game“, susidėlioti savo kalades, bet ir sudalyvauti naujokams draugiškuose turnyruose.

POKEMON
FLESH AND BLOOD
DIGIMON


Pokemon TCG
Pokemon TCG kortų žaidimo atskirai pristatinėti tikriausiai nereikia. Nesustojantis populiarumas auga kaip mielių, ir jei dar nebandėte, „PineCon’e“ bus puiki galimybė žaidimą išmokti ir čia pat sudalyvauti turnyruose.


Flesh and Blood TCG
Flesh and Blood TCG – fenomenalus kortų žaidimas, kuris koncentruojasi į herojų kovas. „Rikis“ suteiks jums unikalią galimybę sudalyvauti demo kaladžių turnyre – jas gausite dovanų.

Digimon TCG
PineCon’e vėl turėsime galimybė digivolizuotis – visų norinčių lauks DIGIMON TCG kortų žaidimo startinių kaladžių turnyras.


Naujausi lietuviški stalo žaidimai

„PineCon’e“ tradiciškai galėsite išbandyti naujausius lietuviškus stalo žaidimus ir susipažinti su jų autoriais.

MARIJAMPOLĖ

„Marijampolė“ – tai edukacinis strateginis stalo žaidimas apie Marijampolės miesto plėtrą. 2-4 žaidėjai rungiasi tarpusavyje siekdami užauginti gyvuojantį ir sėkmingą miestą. Tačiau, kaip moko istorija, kiekvienas miesto kūrėjas turi individualių siekių ir savitą miesto viziją, tad žaidėjai rašys ją savaip. Pasak žaidimo kūrėjų, T. Miliausko ir M. Sadauskaitės, jų tikslas – ne tik šviesti jaunąją kartą, tačiau ir suteiktį puikių įspūdžių strateginių stalo žaidimų fanams.
Sužinoti daugiau
Stalo žaidimas „Marijampolė“

CHEESY HEIST

„Cheesy Heist“ yra išdykęs lietuvių kūrėjų DEME GAMES kortų žaidimas apie sūrį, kates ir peles, kuriame žaidėjai blefuoja, sabotuoja, vagia iš kitų žaidėjų ir stengiasi būti pirmieji, surinkę 5 sūrio korteles bei atsikratę visų katės kortų iš savo rankų. Šiais metais žaidimas debiutuos Eseno stalo žaidimų parodoje, o „PineCon’e“ turėsite unikalią galimybę jį išbandyti bei susitikti su žaidimo kūrėjais.

Sužinoti daugiau

Klubo „Prototipas“ stalo žaidimų prototipai

Konvente svečiuosis stalo žaidimų kūrėjų klubo PROTOTIPAS dizaineriai – galėsite išmėginti žaidimų „Jungled“, „Ashes of Freedom“, „MyCompany“ ir „Wasteland Crossroads“ prototipus.

Jungled
Wasteland Crossroads
MyCompany
Ashes of Freedom

Jungled - stalo žaidimo prototipas
Jungled – taktinis žaidimas, kuriame jūsų nurodymų klausys džiunglėse pasislėpę kariai, šamanai ir mistinės būtybės. Norint laimėti jums teks išnaudoti vienos iš 4 skirtingų genčių privalumus, tinkamu laiku „išduoti“ savo pozicijas bei atspėti, kur slepiasi priešininkų genties senolis. Jungled vystomas ne vienerius metus ir sudarytas iš pažįstamų, tačiau „šviežiai“ ir intuityviai veikiančių mechanikų, kupinas gilių sprendimų ir galimybių jį peržaisti. Džiunglėse stumdytis gali 2-4 žaidėjai, partijos trukmė priklauso nuo jų skaičiaus ir siekia nuo pusvalandžio iki dviejų valandų. Patiks tiek šachmatų, tiek Magic the Gathering, Smallworld ar Neuroshima Hex gerbėjams.

Žaidimo kūrėjas: Mantas Minkauskas

Post-apokaliptinis Kaunas. 2079 metai.
Wasteland Express - stalo žaidimo prototipas
Jūs pramerkiate akis, bet pabudote jau daug anksčiau, nes miegojote labai neramiai. Maisto atsargos ir jėgos sparčiai senka, o radiacijos lygis artėja prie kritinio. Ar keliauti tolimu keliu per netyrinėtus kvartalus, sukti pas prekeivius pasipildyti atsargomis ar leistis į požemius? O gal sumedžioti vieną kitą mutantą, užpulti artimiausią gamyklą arba patykoti neatsargaus keliautojo?
Tyrinėkite miestą, vystykite savo herojų, kurkite gamyklas, kaukitės su mutantais, robotais ar kitais žaidėjai, raskite savo unikalų būdą ir kombinaciją, kaip nugalėti priešininkus ir dominuoti šiame negailestingame pasaulyje.

Žaidimo kūrėjas: Tadas Kastanauskas
• Area movement • Events • Action points • Combat • Dice rolling • 3-5 žaidėjai • 120-240 min • 14+

MyCompany – edukacinis stalo žaidimas apie pasaulio profesijas. Žaidėjai vystis savo įmones bandydami pasamdyti geriausius skirtingų profesijų darbuotojus – nuo kunigo iki piloto. Kiekvienas darbuotojas turėdamas skirtingus poreikius ir asmenine savybes leis įmonei augti ekonomiškai ir psichologiškai bei ugdyti ateities lyderius. Žaidimą laimės žaidėjas surinkęs geriausiai derantį kolektyvą.
MyCompany - stalo žaidimo prototipas

Žaidimo mechanikos: Set Collection; Company building, economy
Žaidimo laikas: 60-120min
Žaidėjų skaičius: 2-4 žaidėjai
Žaidimo kūrėjas: Andrejus Avchimovičius

Ashes-of-freedom-stalo-zaidimo-prototipas
Ashes of Freedom – mokslinės fantastikos, stalo žaidimas, kurio tikslas įsikūnyti į vieną iš keturių unikalių personažų ir padėti jam ištrūkti iš mįslingos planetos į isšsvajotąją žemę. 2-4 žaidėjams pritaikytas žaidimas nukelią į planetą, kurioje buvo atrastas neįtikėtinai galingas energijos šaltinis – fėjų dulkės. Pasibaigus šiam resursui gausybė čia atvykusių darbuotojų buvo palikti pražūčiai. Tarp šių žmonių ir atsidūrė pagrindiniai žaidimo personažai, iš kurių vienas gali laimėti galimybę grįžti į žemę. Visi personažai kelialapio į žemę siekia skirtingais būdais: Hackeris visada pasistengs nulaužti sistemą, Apgavikas būtinai kažką apgudraus, Meistras ko gero pasitelks techninius savo gebėjimus, o Kasimo meistras pasistengs atitrūkti nuo konfliktų su kitais ir rimtai pasiners į fėjų dulkių paieškas. Visi personažai turi vieną riboto galingumo generatorių, kuriame turi rezervuoti energijos kiekį, o po to iš sukauptos energijos gali atlikti žemės kasinėjimo ir dulkių paieškos darbus. Veikėjai gali žemėje rasti ne tik fėjų dulkių bet ir kitų lobių, kuriuos pardavę vietiniame turguje galės tobulinti savo naudojamus įrankius greitesniam dulkių išgavimui.
Ashes of Freedom - stalo žaidimo prototipas
Žaidimo mechanikos: Role Playing, Card Drafting, Energy Management, Memory.
Žaidimo kūrėjas: Vitalijus Avchimovičius


„Žaidimo meistrų“ LARPG

Šeštadienį „Žaidimo meistrai“ pakvies į „Vampire: the Masquerade“ tematikos LARPG („kabinetinį“ vaidmenų žaidimą), kurį vienu metu galės žaisti net 16-20 žaidėjų. Išankstinė registracija bus paskelbta!

LARPG Kraujas Kurorte

Kraujas kurorte!

Ramiame kurortiniame miestelyje, kur žmonės pramogauja ir ilsisi, naktimis po gatves slankioja vampyrai. Jie nepastebėti siurbia žmonių kraują, stumdo mirtinguosius kaip žaidimo figūrėles ir rezga intrigas vieni prieš kitus. Bet vieną naktį vampyrų bendruomenė pabunda nuo gąsdinančios žinios — keli vampyrai, tarp jų ir miesto nemirėlių valdovas, žuvo paslaptingomis aplinkybėmis. Naktiniai plėšrūnai susirenka, kiekvienas kankinamas klausimų: kas nutiko Princui? Ar ir man gresia pavojus? Kurį savo priešą galiu apkaltinti dėl nelaimės? Ir svarbiausia — ar miesto žmonės nesužinos, kad tarp jų slapstosi kraugeriai nemirėliai?

Informacija apie žaidimo pasaulį

„PineCon“ loterija

Konventas išlieka nemokamas, tačiau kaip ir praėjusiais metais, turėsite galimybę palikti auką ir išbandyti laimę loterijoje su puikiais rėmėjų prizais.

PineCon loterija
PineCon loterija
PineCon loterija
PineCon loterija

Ankstesni „PineCon’ai“

„PineCon“ – tai kasmetinis stalo žaidimų festivalis, organizuojamas Druskininkų stalo žaidimų klubo „Board Punks“ ir vykstantis nuo 2017 metų. Žemiau rasite informaciją apie anksčiau vykusius „PineCon“.