PineCon 2021 – stalo žaidimų festivalis

PineCon 2021 - stalo žaidimų festivalis

Penktasis stalo žaidimų festivalis „PineCon 2021“ vyks rugpjūčio 28-29 d. Druskininkų kempinge, fantastiškoje lauko erdvėje gamtos prieglobstyje. Jūsų lauks visa para su stalo žaidimais – RPG ir vaidmenų žaidimų sesijos, BRAIN GAMES KLASK turnyras ir žaidimai, „PEREKUPŲ“ stalo žaidimo ne visai šeimai pristatymas, protmūšis, tradicinis ROCK/PAPER/SCISSORS turnyras, pokalbiai, diskusijos ir kita.

Nori prisijungti prie konvento veiklų? Rašyk [email protected] arba FB žinutę.

Daugiau informacijos jau netrukus.

APGYVENDINIMAS

Renginio dieninės veiklos nemokamos (bus galimybė paaukoti savanorišku principu). Tačiau norintys vietoje gyventi, nakvoti ir pasinaudoti visais Druskininkų kempingo teikiamais patogumais (rekomenduojame), rezervuokitės namelius, aikštelę kemperiui, ar palapinės vietą.

Keturių žvaigždučių, 200 vietų kempingas yra Druskininkų mieste, šalia Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro.

Teritorijoje yra 10 stacionarių kempingo namelių. Viename namelyje gali apsigyventi 2-6 asmenys. Kempingo nameliuose rasite: 2-3 kambarius, virtuvę su visa reikalinga buitine įranga bei virtuvės reikmenimis, patalynę, rankšluosčius, wc, dušus, tv.

Kempingo teritorijoje taip pat rasite 40 specialiai suplanuotų ir pritaikytų aikštelių tiek palapinėms, tiek kemperiams pasistatyti.

Druskininkų kempingas

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE DRUSKININKŲ KEMPINGĄ

DRUSKININKŲ KEMPINGO PASLAUGŲ KAINOS

Informacija apie kempingą el. paštu [email protected] ir tel. +37062013132


PineCon 2021 kempingo rezervacija
Kainos: Namelis 2 asm. – 32 EUR, palapinės vieta 2 asm. – 12 EUR, kemperio vieta 2 asm. – 19 EUR.

Ankstesni „PineCon’ai“

„PineCon“ – tai kasmetinis stalo žaidimų festivalis, organizuojamas Druskininkų stalo žaidimų klubo „Board Punks“ ir vykstantis nuo 2017 metų. Žemiau rasite informaciją apie anksčiau vykusius „PineCon“.