PineCon 2021 – RPG Alėja

RPG alėja - PineCon

Stalo žaidimų festivalyje „PineCon 2021“ jūsų lauks RPG vaidmenų žaidimų alėja, kurioje vaidmenų žaidimus galės žaisti ir naujokai, ir patyrę. Būtina išankstinė registracija, vietų skaičius ribotas, žaidimai nemokami!

Šeštadienis, rugpjūčio 28 d.
16.30-19.30 val. Cyber_coffee LARPG
17-20, 22-1 val. Tales from the Loop
22 val. Circles of Elatha (DnD 5 E) English language
22 val. Quest for the Golden Pinecone (DnD 5 E)
22 val. Lightless Beacon (Call of Cthulhu 7 ed.)
Kiti žaidimai – TBA.


Tales from the Loop >> REGISTRACIJA: 17 val. sesija, 22 val. sesija

Tales of the Loop RPG sesija

Sistema: Tales from the Loop, vietų skaičius: 4.
Meistras – Simas, 17 val., amžius – 12+

RIKIS kviečia jus į vaidmenų žaidimo TALES FROM THE LOOP RPG sesiją naujokams (ir ne tik…). TALES FROM THE LOOP – tai garsiųjų Simon Stålenhag retro-futuristinių iliustracijų įkvėptas vaidmenų žaidimas, kuriame persimaišo įdomios mokslinės fantastikos idėjos ir 80-90-ųjų vizualika.
Neseniai TALES FROM THE LOOP sulaukė TV ekranizacijos Amazon Prime platformoje, kuri sulaukė puikių atsiliepimų ir jau ruošiamasi antrajam sezonui. Išmėginkite TALES FROM THE LOOP RPG Druskininkuose, PineCon festivalyje 08 28 dieną, tapkite vaiku ar paaugliu tais laikais, kai valdė bananiniai džinsai, turkiški megztiniai bei MTV žvaigždės su keistomis šukuosenomis ir susidurkite su keistais reiškiniais bei netikėtais įvykiais.


Cyber_coffee >> REGISTRACIJA

Cyber_cofee (Larp

Žaidimas „CyberCoffee“ yra detektyvas su cyberpankišku prieskoniu (veiksmas vyksta distopinėje ateityje). Veikėjai yra interneto kavinėje per dienas sėdintys hakeriai, saviveiklininkai ir kavinės personalas. Tai yra vaidmenų žaidimas, kitaip vadinamas kabinetiniu LARPG. Tam, kad žaidėjai atliktų savo veikėjų užduotis, jiems reiks bendrauti ir bandyti susitarti (ar išpešti informaciją) su kitais žaidėjais.
Žaidimas tinkamas naujokams (prieš žaidimą pravedamas instruktažas) ir žmonėms, kurie nėra nieko girdėję apie cyberpunk.

Žaidėjui niekaip ruoštis nereikia – visos priemonės bus duotos.
Žaidimas trunka apie 3 valandas. Reikalinga išankstinė registracija. Pradžia: 08 28 – 16.30 val.
Žaidimas skirtas 6-9 žaidėjams.
www.zaidimomeistrai.lt


Circles of Elatha >> REGISTRATION

Circles of Elatha RPG

System: D&D (5 ed.), 4 players, DM – Ignas,
08 28 – 22 h., English language English language

The druids of Elathan Forest are worried – no longer spirits from Feywild answer their call and the summoning magic has waned completely over the course of a single lunar cycle. The tribes and circles from all over the forest have been called upon and a gathering has been held. Troublesome news were shared – neither Draconian Tribes, nor Elven Conclaves, not even the Great Spirit of the Swamp are able summon extraplanar allies. Something or someone is blocking their access to certain planes of existence and if it’s not resolved until the cycle is over – the magic may be lost forever.


Quest for the Golden Pinecone >> REGISTRACIJA

Quest for the Golden Pinecone

Sistema: D&D 5E, vietų skaičius: 5.
Meistras – One Shot DM, 08 28 – 22 val.

Nuo senų senovės sklando legendos, kad Tyravin miške auga aukštas medis, o jo viršūnėje galima rasti auksinį kankorėžį. Daugelis stiprių ir drąsių didvyrių taip ir negrįžo iš po šio medžio lajos. Medžio papėdėje yra įsikūrusi nedidelė stovyklavietė, kurioje ir pabunda mūsų penki garbės ištroškę herojai. Ar jiems pavyks rasti legendomis apipintą kankorėžį? Sužinoti galima tik vienu būdu – apsilankyti Druskininkuose!

Žaidimas vyks pagal D&D 5E taisykles. Dalyvaus penki 3 lygio žaidėjai. Personažai bus parūpinti. Žaidimas skirtas naujiems žaidėjams, bet tinka ir patyrusiems.


Lightless Beacon >> REGISTRACIJA

Sistema: Call of Cthulhu 7 ed., vietų skaičius: 4.
Meistras – Dainius, 08 28 – 22 val.

1926 m. balandžio 12 d. pirmadienis. Eilinis vakaras žmonėms keliaujantiems laivu link Rockporto uosto. Deja švyturys, vienintelis kelrodis tamsiame horizonte, užgęsta ir laivas pasimetęs audringoje jūroje užplaukia ant seklumos. Ar keliautojams pavyks pasiekti artimiausiai esančia švyturio salą, ar pavyks išgyventi netikėtai užklupusią audrą?…

Personažai bus duoti. Tinka ir naujokams, ir patyrusiems.