Druskininkų stalo žaidimų klubas akredituotas kaip PO – savanorius priimanti organizacija

Jaunimo savanoriška tarnyba

2019 metų gruodžio 31 d. Asociacija Druskininkų stalo žaidimų klubas akredituota Jaunimo reikalų departamento kaip PO – savanorius priimanti organizacija. Tapome pirmąja nevyriausybine PO organizacija Druskininkuose ir įsiliejome į vis augantį Druskininkų ir Lietuvos PO tinklą.

Nuo šiol Druskininkų stalo žaidimų klube bus galima atlikti JST – Jaunimo savanoriškos tarnybos programą. Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – tai intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai 40 val./ mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje, kartą per mėnesį susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi(e), mokosi įveikti sunkumus, mokosi apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis.

JST programa – tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja JST Pažymėjimą – dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, tačiau tik 6 mėn. (ne mažiau nei 40 val./mėn.) nenutrūkstama tarnyba užtikrina galimybę įgyti 0,25 stojamojo balo. Jaunimo savanoriškos tarnybos aprašą galite rasti čia. 

Daugiau apie JST – https://jrd.lt/savanoryste/jst